Stolar sengustaviansk stil

323472

STOLAR, 6 st, sengustaviansk stil, Lindomearbeten, 1800-talets senare del, träskuren dekor med delvis genombrutna ryggbrickor, sitthöjd ca 47 cm

Smärre skador och lagningar, någon förstärkning

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar sengustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
1978848
1978828
450
1978351
1977054
1970417

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.