Ulla Kraitz oljemålning

323470

ULLA KRAITZ (Född 1936): Utan titel, signerad och daterad U Kraitz -65, olja på duk, 100 x 100 cm

Rum 3

Ulla Kraitz oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1978568
6 400
1978567
6 200
1978565
6 000
1978561
5 800
1978564
5 800

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.