Leopold Fare oljemålning

323466

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Mellan träden, Verkeån, Österlen", signerad Fare, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 24 x 31 cm

Fack 8

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1978927
1978677
850
1978596
1977611
750
1977067
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.