Ester Henning oljemålning

323464

ESTER HENNING (1887-1985): Björkar med röda stugor, signerad Ester Henning, olja på duk, uppfodrad, 66 x 46 cm

Uppfodrad och skador med färgbortfall

Fack 27

Ester Henning oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1978735
2015-08-21 15:56:48

2015-08-21 kl 16:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.