Ester Henning oljemålning

323463

ESTER MATILDA HENNING (1887-1985), tillskriven: Blomsterstilleben, monosignerad MH, olja på pannå, 24 x 20 cm

Fack 8

Ester Henning oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1979042
650
1973840
600
1979041
600
1973840
550
1979001
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.