Stig Claesson

323462

STIG SASEN (samtida): Storkyrkan från Skomakaregränd, signerad och daterad Stig Sasen Storkyrkan 1952, blandteknik, 31 x 24 cm

Något buckligt blad

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 26

Stig Claesson

Budhistorik (7 bud)
1973239
1976930
1973239
850
1973931
1973239
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.