Elektrifierad takfotogenlampa

323461

TAKARMATUR, elektrifierad, mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 80, diameter 62 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Elektrifierad takfotogenlampa

Budhistorik (6 bud)
1978919
500
1978371
450
1976969
1976981
1976969

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.