ACE Hill oljemålning

323458

HILL, Ace (1800-tal): Fartyg vid strand, signerad ACE Hill, olja på duk, ca 19 x 30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 12

ACE Hill oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1980076
1 300
1979788
1980075
1979788
1980074

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.