Axel Gillis Hafström oljemålning

323457

AXEL GILLIS HAFSTRÖM (1841-1909): "Landsorts Fyr" signerad och daterad Gillis Hafström 1891, olja på duk, 49x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Budhistorik (46 bud)
1978986
37 000
1978998
36 000
1978986
35 000
1978997
34 000
1978986
33 000

Slutpris SEK:
37 000
3 726 EUR, 4 233 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.