Oljemålning med strandmotiv

323456

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal möjligen): Kor och båtar vid strand, olja på duk, 51x76 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning med strandmotiv

Budhistorik (15 bud)
1979008
1 400
1977700
1 300
1979005
1977700
1974483

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.