Spegel rokokostil

323443

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld dekor, höjd 80 x 38 cm

Diverse, Speglar

Rum 2

Spegel rokokostil
Budhistorik (16 bud)
1978728
1978721
950
1978047
900
1978718
900
1978047
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.