Anna Ödman gitarrspelaren oljemålning

323407

ANNA ÖDMAN (1876-1960): Gitarrspelaren, signerad Anna Ödman, olja på duk, 96 x 70 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

1983401
1974120
1974120

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.