Grekisk ikon 1700-tal

323396

IKON, Grekland, 1700-tal, föreställande Ärkeängeln Mikael med draget svärd, bemålad samt med metalldekor, ca 45 x 34 cm

Renoverad, skador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Grekisk ikon 1700-tal

Budhistorik (23 bud)
1978756
5 400
1978733
5 200
1978694
5 000
1978625
4 800
1978692
4 800

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.