Ljusstakar Rosenthal

323392

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Rosenthal, 1900-tal, delvis med förgyllning, reliefdekor med blommor, höjd ca 22 cm

Keramik/Porslin, Belysning

Monter 13

Ljusstakar Rosenthal

Budhistorik (7 bud)
1978491
600
1977253
550
1977253
500
1973170
450
1971416

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.