Arne Randmark oljemålning

323390

ARNE RANDMARK (1913-1977): Stilleben med fiskar,signerad och daterad Randmark -58, olja på duk, 53x64 cm

Något bucklig duk i övre vänstra hörnet

Fack 39

Arne Randmark oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1979013
1979002
600
1978970
500
1970784
1970783

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.