Arne Randmark oljemålning

323389

ARNE RANDMARK (1913-1977): Komposition, signerad och daterad Randmark -55, olja på duk, 38x45 cm

Fack 16

Arne Randmark oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1979004
2015-08-21 20:02:16

2015-08-21 kl 21:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.