Bordspendyl i mahogny

323366

BORDSPENDYL, 1900-talets början, mahogny, emaljerad urtavla med arabiska siffror, dekor med kolonetter samt intarsia, förgyllda mässingsdetaljer, höjd ca 33, 25x12 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Klockor/Ur

Monter 14

Bordspendyl i mahogny

Budhistorik (11 bud)
1978977
1978948
1978889
950
1973257
900
1978888
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.