Skrivbord engelsk stil

323363

SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, skinnbeklädd skrivyta, sarg med lådor, 3-delat, höjd ca 77, 122x61 cm

Slitage, märken, nyckel saknas, ett draghandtag saknas

Rum 7

Skrivbord engelsk stil

Budhistorik (20 bud)
1978975
2 600
1978974
2 400
1978934
1978973
1978934
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.