Satsbord 3 dlr

323357

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad och bronserad dekor, höjd ca 44-58, 56x36 cm

Ytslitage

Rum 14

Satsbord 3 dlr

Budhistorik (31 bud)
1976835
1976825
2 800
1976825
2 600
1976819
2 400
1976821

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.