Herrbetjänt

323354

HERRBETJÄNT, 1900-tal, Brevettato Italy, höjd 101 cm

Bruksslitage

Rum 5

Herrbetjänt

Budhistorik (7 bud)
1976266
600
1976139
550
1976100
500
1976052
450
1969803

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.