Stolar rokokostil

323353

STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-tal, tygklädda sits, sitthöjd 45, rygghöjd 102 cm

Slitage och skador

Rum 14

Stolar rokokostil

Budhistorik (20 bud)
1976771
2 400
1975964
1976770
1975964
1 700
1976769
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.