Chiffonje 1800-talets slut

323351

CHIFFONJE, 1800-talets slut, nyrenässans/blandstil, faner i valnöt, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, höjd 156, 98x57 cm, nyckel medföljer

Ytslitage, ett löst draghandtag

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 6

Chiffonje 1800-talets slut

Budhistorik (29 bud)
1976857
1976662
2 800
1974269
2 600
1974221
2 400
1973855

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.