Karusellbord

323350

KARUSELLBORD, s ka drumtable, England, 1900-tal, på hjul, idegran, läderklädd skiva, höjd 69, diameter 61 cm

Bruksslitage

Rum 5

Karusellbord

Budhistorik (18 bud)
1976695
1976553
1975214
1976552
1975214
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.