Byrå

323347

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, beslag i brons, höjd 81, 89 x 51 cm, nyckel finns

Ytslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Byrå

Budhistorik (21 bud)
1976263
1 700
1976351
1 600
1976263
1976350
1 400
1976263

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.