Punschkoppar silver

323345

PUNSCHKOPPAR, 12 st, silver, stämplade Fritz Olsson, Luleå 1954, invändigt förgyllda, schatull, vikt ca 390 g

Silver

Monter 10

Punschkoppar silver

Budhistorik (6 bud)
1975349
1974574
1 400
1967924
1 300
1967797
1967923

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.