Taklampa 1950/60-tal

323343

TAKLAMPA, 1950/60-tal, stomme i mässing, 5-armad, lösa kupor med polykrom dekor, höjd ca 78 cm

En kupa med mindre lagning vid mynning

Belysning, Taklampor

Rum 20

Taklampa 1950/60-tal
Budhistorik (6 bud)
1973129
600
1971635
550
1971632
500
1971633
500
1971632

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.