Carl Johansson landskap med vattendrag

323339

CARL JOHANSSON(1863-1944): Soligt vinterlandskap, signerad Carl Johansson och daterad (19)08, olja på duk, 36 x 56 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
1977501
1977020
3 200
1975459
1975458
1971860

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.