Dekorelement Kina

323338

DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, rikt dekorerad med figurscener och hästar i landskap, monterad i ram, totalmått ca 39x72 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 2

Dekorelement Kina
Budhistorik (9 bud)
1976774
900
1976718
850
1976718
600
1976131
550
1975363
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.