Eric Elfwén oljemålning

323328

ERIK ELFWÉN (1921-2008), huggkubben, olja på pannå, signerad, 32 x 41 cm

Fack 8

Eric Elfwén oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1973096
1975386
1973096

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.