Hörnskåp i furu

323327

HÖRNSKÅP, furu, 1700-tal, höjd ca 193, 90x90 cm

Skador, båda nedre dörrarna hänger utan gångjärn

Ändringar/tillägg
Nycklar finns, båda nedre dörrarna hänger utan gångjärn

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Hörnskåp i furu

Budhistorik (7 bud)
1976668
600
1976651
550
1976599
500
1976597
450
1976387

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.