Gungstol

323325

GUNGSTOL, Amerika, 1800-talets slut, fast stoppad läderklädsel, totalhöjd ca 116 cm

Slitage, Skador

Rum 6

Gungstol

Budhistorik (4 bud)

1976452
450
1976421
1976260
1975141

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.