Spegel gustaviansk

323323

SPEGEL, omkring 1800, träskuren dekor, krön med bandroset och ax, höjd ca 151 x 76 cm

Krön med äldre lagning, skador och färgbortfall

Speglar

Rum 6

Spegel gustaviansk

Budhistorik (33 bud)
1976784
8 400
1976766
8 200
1975647
8 000
1976737
8 000
1975647
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.