Spegel

323322

SPEGEL, 1800-talets mitt, blandstil, fanér i mahogny, fasettslipat glas, 110 x 67 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 8

Spegel

Budhistorik (4 bud)

1976656
500
1976611
450
1976611
1971179

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.