Byrå 6-lådig

323321

BYRÅ, 1800-talets mitt, blandstil, 6-lådig, skrivklaff, profilerad skiva i sten, fanér i mahogny, höjd ca 147, 80 x 47,5 cm

Slitage, skador, bortfall, lösa lister och beslag medföljer

Rum 1

Byrå 6-lådig

Budhistorik (17 bud)
1976937
3 800
1976936
3 600
1976926
3 400
1976934
3 400
1976926
3 200

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.