Byrå 1800-tal

323316

BYRÅ, 1800-talets mitt, blandstil, 3-lådig, profilerad skiva i sten, faner i mahogny, höjd ca 86, 106x52 cm

Slitage, skador, bortfall, delar av bakstycke saknas, lösa lister medföljer

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1976855
2 400
1976852
1976846
1 600
1973834
600
1970412

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.