Piedestal

323313

PIEDESTAL, förgylld, stenskivor i marmor, höjd ca 66 cm

Förgyllning med mindre slitage

Rum 3

Piedestal

Budhistorik (4 bud)

1976717
600
1976104
550
1973934
500
1973934

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.