Vaser skärbrädor porslin

323310

VASER, SKÄRBRÄDOR, SKÅL, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, delvis glaserad fajans, olika fabriker bl.a. Rörstrand, Gustavsberg

1:a och 2:a sortering, skador, slitage, nagg

Keramik/Porslin

Monter 9

Vaser skärbrädor porslin

Budhistorik (19 bud)
1976759
1 300
1976138
1976138
1976022
1974631
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.