Katter

323307

KATTER, 1 par, keramik, 1960-tal, höjd ca 50 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpta på Nordiska Kompaniet

Smärre nagg, slitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Keramik/Porslin

Rum 7

Katter

Budhistorik (17 bud)
1976203
1 700
1976151
1 600
1976202
1 600
1976151
1976201
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.