Tomtar

323306

TOMTAR, 19 st, delvis 1900-talets första hälft, höjd ca 2,5-6 cm

Slitage

Diverse

Monter 9

Tomtar

Budhistorik (28 bud)
1970151
2 600
1968699
2 400
1970150
1968699
1970149
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.