Gräddkanna supkopp ljusstakar silver

323304

GRÄDDKANNA, SUPKOPP, LJUSSTAKAR, 1 par, silver, (5), 1800-tal, höjd 9,5-12,5 cm, vikt ca 340 g

Slitage, skador, gravyr

Silver

Monter 10

Budhistorik (7 bud)
1976785
1976491
850
1976490
1976488
750
1976103
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.