Byrå sengustaviansk stil

323294

BYRÅ , 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny, draghandtag i mässing, höjd 78, 63,5 x 42 cm

2 lister lösa, slitage och fläckar

Rum 5

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
1976655
950
1976216
900
1975880
850
1976215
1975880
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.