Skedar dosor silver

323292

SKEDAR, SKAFT, DOSOR, silver, 1900-tal, vikt ca 410 g

Slitage, skador

Silver

Monter 10

Skedar dosor silver

Budhistorik (7 bud)
1976699
1976493
1 400
1972841
1 300
1972837
1972840

Slutpris SEK:
155 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.