Skåp i barockstil

323287

SKÅP, barockstil, 1900-talets första hälft, betsad ek, skuren dekor med motiv av blommor och bladverk, höjd 156, 58x31 cm

Slitage, sprickor

Rum 5

Skåp i barockstil

Budhistorik (13 bud)
1976548
1 400
1976535
1 300
1975971
1975970
1975969

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.