Vevgramofon Sonata

323285

VEVGRAMMOFON, Sonata, Tyskland tidigt 1900-tal, 4 medföljande stenkakor, höjd 25, 33 x 33 cm

Funktion ej testad, slitage och skador, nyckel saknas

Diverse, Inredning och husgeråd, Nautica/Technica

Rum 7

Vevgramofon Sonata

Budhistorik (11 bud)
1975729
750
1972501
700
1971634
650
1972500
650
1971634
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.