Skedar

323281

SKEDAR, 7 st., silver, 17/1800-tal, olika städer bl a Stockholm och Säter, vikt ca 340 g

Slitage, gravyrer

Silver

Monter 10

Skedar

Budhistorik (2 bud)

1972745
1971918

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.