Skulptur patinerad brons

323277

SKULPTUR, 1900-tal, i form av stegrande häst, förgylld och patinerad brons, höjd med sockel 60 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur patinerad brons

Budhistorik (25 bud)
1975301
5 200
1968768
5 000
1975300
4 800
1968768
4 600
1975298
4 400

Slutpris SEK:
5 200
537 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.