Stolar 6 st industridesign

323261

STOLAR, 6 st, 1900-talets senare del, industridesign, bemålad plåt, sitthöjd 44 cm

Rostiga med färgbortfall och bucklor

Rum 12

Stolar 6 st industridesign

Budhistorik (26 bud)
1975083
1975136
1975083
1 900
1975135
1 800
1975083
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.