Collier

323257

COLLIER, med gröna stenar, lås i förgyllt silver, längd ca 43 cm

Slitage

Guld/Smycken

Collier

Budhistorik (1 bud)

1973660
2015-08-16 18:16:51

2015-08-20 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.