Kors agat / guld och damarmbandsur

323246

KORS, DAMARMBANDSUR, 14 k guld, agat, damarmbandsurets vikt exkl. armband ca 8,5 g

Slitage, skador

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Budhistorik (2 bud)

1969546
600
1969545
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.