Vitrin Japan

323242

VITRINSKÅP, Japan, 1900-tal, inredning med hyllplan i glas och trä, bakstycke med dekordel i glas och trä, höjd ca 49, 70x26 cm

Slitage, fläckar

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Rum 8

Vitrin Japan

Budhistorik (36 bud)
1976833
4 600
1976749
4 400
1976830
4 200
1976749
1976744
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.